محل تبلیغات شما

شنبه از ساعت ده تا دو تقریبا ده تا خونه دیدیم و دست آخر قرار شد برای دو تاش آفر قیمت پیشنهادیمونو بدم . یکیش که گفت ما افر بالاتر از شما داریم منم گفتم به سلامت ، ما پولمون تا همینجا میرسه ! دومی رو اشتباها ده هزرا دلار بیشتر از اون چیزی که مد نظرمون بود قیمت دادم و فروشنده هم ذوق مرگ فورا قبول کرد و آژانس مسکن زنگ زد که اسم و آدرس وکیلتون رو بدین برای قرارداد ! البته حتی همون قیمت هم برای خونه بد نیست . ولی پشیمونیم ازینه که با این سرعت در قبول کردن پیشنهاد ، اگه ده تا پایین تر هم میگفتم قبول میکردن قطعا ! . خلاصه به آقا گفتم چیکار کردم و فرمودم خودت یه جور درستش کن قیمتو بیار پایین !!

خونه ش قشنگه البته . 5 سال ساخته و نورگیر و . تنها مشکلش دو تا درخت بلنننننننند تو حیاطه که من نمیدونم چرا میترسم ازشون . شایدم به نظرم زیادی بلند اومدن و دارم فکر میکنم اگه یهو صاعقه بزنه و این درخت از وسط نصف بشه و بیفته رو سقف خونه چی میشه ؟؟!! قطع یا جابجایی درخت هم که وامصیبتاست . دنگ و فنگ مجوز گرفتن از شهرداری و حفظ محیط زیست و که اگه درخته مختص خود خود استرالیا باشه اصلا اجازه ی قطع نمیددن - مگر اینکه خطر مرگ برا کسی داشته باشه - بعد دردسر وقت گرفتن و قیمت گرفتن و چونه زدن برای قطعش. نمیدونم . شایدم زیدی حساس شدم و ضرری هم نداشته باشه . 

تا ببینیم چی پیش میاد .

احوالات دنبال خونه گردی-5

احوالات دنبال خونه گردی - 4

علیرغم خیلی چیزها

خونه ,هم ,قیمت ,گرفتن ,قبول ,رو ,ده تا ,گرفتن و ,از وسط ,درخت از ,این درخت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها